platanar

Kullanım örnekleri

platanar
banana grove
icon arrow

banana

Phonetic: "/bəˈnɑːnə/"

Part Of Speech: noun


Definition: An elongated curved tropical fruit that grows in bunches and has a creamy flesh and a smooth skin.


Definition: The tropical tree-like plant which bears clusters of bananas. The plant, usually of the genus Musa but sometimes also including plants from Ensete, has large, elongated leaves and is related to the plantain.


Definition: A yellow colour, like that of a banana's skin.


Definition: (mildly) A person of Asian descent, especially a Chinese American, who has assimilated into Western culture or married a Caucasian (from the "yellow" outside and "white" inside). Compare coconut or Oreo.


Definition: A banana equivalent dose.


Definition: A catamorphism (from the use of banana brackets in the notation).


Definition: The penis.


Definition: A banana kick.

icon arrow

banana

Phonetic: "/bəˈnɑːnə/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Curved like a banana, especially of a ball in flight.

icon arrow

grove

Phonetic: "/ɡɹəʊv/"

Part Of Speech: noun


Definition: A small forest.


Definition: An orchard of fruit trees.


Definition: (Druidism) A place of worship.


Definition: A lodge of the Ancient Order of Druids.

icon arrow

grove

Phonetic: "/ɡɹəʊv/"

Part Of Speech: verb


Definition: To cultivate in groves; to grow naturally so as to form groves.


Definition: (of trees) To cultivate with periodic harvesting that also serves to create order (gaps and lines of trees) to facilitate further harvesting.


Definition: To plough or gouge with lines.

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.

Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!