putón verbenero

Kullanım örnekleri

putón verbenero
slut
icon arrow

slut

Phonetic: "/slʌt/"

Part Of Speech: noun


Definition: A sexually promiscuous woman or girl.

Example: She's a slut, but I love her.


Definition: Any sexually promiscuous person, often a gay man.


Definition: Someone who seeks attention through inappropriate means or to an excessive degree.

Example: a press slut


Definition: A disloyal individual; someone who does not commit to a particular thing.

Example: That guy was a job slut; he changed jobs way too often and quickly, to the point that employers will no longer hire him.


Definition: A slovenly, untidy person, usually a woman.


Definition: A bold, outspoken woman.


Definition: A female dog.


Definition: A maidservant.


Definition: A rag soaked in a flammable substance and lit for illumination.

icon arrow

slut

Phonetic: "/slʌt/"

Part Of Speech: verb


Definition: To wear slutty clothing or makeup, or otherwise behave in a slutty manner.


Definition: (usually with around) To visit places frequented by men, with the intention of engaging in sexual intercourse by means of flirting.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor! İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.