rassembler

Kullanım örnekleri

rassembler
collect
icon arrow

collect

Phonetic: "/kəˈlɛkt/"

Part Of Speech: verb


Definition: To gather together; amass.

Example: Suzanne collected all the papers she had laid out.


Definition: To get; particularly, get from someone.

Example: A bank collects a monthly payment on a client's new car loan.   A mortgage company collects a monthly payment on a house.


Definition: To accumulate (a number of similar or related objects), particularly for a hobby or recreation.

Example: I don't think he collects as much as hoards.


Definition: To form a conclusion; to deduce, infer. (Compare gather, get.)


Definition: (often with on or against) To collect payments.

Example: He had a lot of trouble collecting on that bet he made.


Definition: To come together in a group or mass.

Example: The rain collected in puddles.


Definition: To infer; to conclude.


Definition: (of a vehicle or driver) To collide with or crash into (another vehicle or obstacle).

Example: The truck veered across the central reservation and collected a car that was travelling in the opposite direction.

icon arrow

collect

Phonetic: "/kəˈlɛkt/"

Part Of Speech: adjective


Definition: To be paid for by the recipient, as a telephone call or a shipment.

Example: It was to be a collect delivery, but no-one was available to pay.

icon arrow

collect

Phonetic: "/kəˈlɛkt/"

Part Of Speech: adverb


Definition: With payment due from the recipient.

Example: I had to call collect.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.