saplama vida

Kullanım örnekleri

saplama vida
grub strew
icon arrow

grub

Phonetic: "/ɡɹʌb/"

Part Of Speech: noun


Definition: An immature stage in the life cycle of an insect; a larva.


Definition: Food.


Definition: A short, thick man; a dwarf.


Definition: A dirty person.


Definition: A despicable person; a lowlife.

icon arrow

grub

Phonetic: "/ɡɹʌb/"

Part Of Speech: verb


Definition: To scavenge or in some way scrounge, typically for food.


Definition: To dig; to dig up by the roots; to root out by digging; often followed by up.

Example: to grub up trees, rushes, or sedge


Definition: To supply with food.


Definition: To eat.

icon arrow

strew

Phonetic: "/stɹuː/"

Part Of Speech: verb


Definition: (archaic except strewn) To distribute objects or pieces of something over an area, especially in a random manner.

Example: to strew sand over a floor


Definition: (archaic except strewn) To cover, or lie upon, by having been scattered.

Example: Leaves strewed the ground.


Definition: To spread abroad; to disseminate.

Ücretsiz İngilizce-Türkçe Çevirmen

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!

Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!