surco coronario

Kullanım örnekleri

surco coronario
coronary sulcus
icon arrow

coronary

Phonetic: "/ˈkɒɹən(ə)ɹi/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any of the coronary vessels; a coronary artery or coronary vein.


Definition: A small bone in the foot of a horse.

icon arrow

coronary

Phonetic: "/ˈkɒɹən(ə)ɹi/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Pertaining to a crown or garland.


Definition: Encircling something (like a crown), especially with regard to the arteries or veins of the heart.

icon arrow

coronary

Phonetic: "/ˈkɒɹən(ə)ɹi/"

Part Of Speech: noun


Definition: Thrombosis of a coronary artery, that is, a blockage, caused by a blood clot, of the blood flow in a coronary artery of the heart, leading to myocardial infarction.

icon arrow

sulcus

Phonetic: "/ˈsʌl.kəs/"

Part Of Speech: noun


Definition: A furrow or groove in an organ or a tissue.


Definition: Any of the grooves that mark the convolutions of the surface of the brain.


Definition: A region of subparallel grooves or ditches formed by a geological process.

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!